Максим Димитриевски- претседателски кандидат на ЗНАМ: Ќе се заложам да се одредат црвени линии

Вечерва на Првиот Конгрес на ЗНАМ официјализирана е претседателската кандидатура на Максим Димитриевски... Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер