„Златна бубамара на популарноста“ вечерва во Арената „Борис Трајковски“

Во Арената „Борис Трајковски“ за неколку часа ќе започне 27. по ред издание на најпопуларната манифестација Златна буба мара на популарноста.. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер