Маричиќ: Продолжувањето на важноста на старите пасоши е несериозно, се коси со Уставот

Измените на Законот за патни исправи за продолжување на важниста на старите пасоши е несериозно. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер