Силјановска Давкова и Пендаровски повторно ќе се соочат на претседателски избори

Ќе ги почитувам различностите, ама ќе се опкружам со жени, време е за консензус меѓу сите политички субјекти. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер