Лавина ракции по обвинувањето на Kовачевски за националните телевизии и новинарите

Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги со остра осуда на изјавата на претседателот на СДСМ, Димитар Ковачевски . Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер