Јавноста се обедини за помош на младиот Леон Индов

Јавноста се мобилизираше по информацијата дека државата нема да ги плати медицинските услоги на Леон Индов, кој лани се повреди на одмор во Грција и остана врзан за кревет. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер