Продолжи реконструкцијата на Универзалната сала во Скопје

По неколку годишна сага на релација Град Скопје – Министерството за култура, од денес продолжува реконструкцијата на Универзалната сала во Скопје. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер