Бурни реакции по зголемувањето на цените на геодетските услуги

Цените на новиот тарифник за геодетски работи, кој стапи на сила пред десетина дена се реални, сметаат од комората на трговски друштва за геодетски работи. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер