ДУИ утре ќе го објави името на нивниот претседателски кнадидат

ДУИ утре ќе го открие својот претседателски кандидат, а „големата“ вест, како што ја нарекоа од партијата, ќе ја соопшти Али Ахмети преку обраќање на неговата ФБ страница. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер