Која е причината за зголемувањето на насилството меѓу младите?

Младите во Македонија се почесто запаѓаат во проблеми, и дневните билтени на полицијата често информираат за приведувања заради дрога но и тепачки во кои учествувале млади луѓе. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер