Агелер: за Канал 5: Клучно е на 8 мај граѓаните на Македонија да гласаат!

Во ексклузивно интервју за Канал 5 , американската амбасадорка Агелер истакна дека претстојните избори се многу важни за Македонија, бидејќи државата се соочува со комплексни проблеми... Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер