„Златна бубамара на популарноста“ во четврток во Арената „Борис Трајковски“

Последни подготовки за најпопуларната манифестација Златна бубамара на популарноста, која во четврток ќе се одржи во салата Борис Трајковски.. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер