Консензуалниот кандидат за претседател од редовите на СДСМ, но засега се уште без одлука

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски се уште не открива дали ќе се кандидира за претседателската позиција. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер