За 15 дена МВР треба да достави информација за убиствата на Панче и Вања до Собранието

Во рок од 15 дена МВР треба да достави информација за грозоморните убиства на Панче и Вања до Собранието. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер