Дума: Да нема притисок врз вештаците, јавноста сака одговори, но мора да има трпение

Не е потребен никаков притисок врз вештаците во случајот со убиството на 14 годишната Вања Ѓорчевска и 74 годишниот Панче Жежовски. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер