Спасовски: Се вештачи оружјето поврзано со двојното убиство

„Се вештачи оружјето поврзано со двојното убиство, споделувањето повеќе информации не е добро за истрагата“, вели Спасовски. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер