Скопје доцни со новогодишното украсување

​Се поблиску сме до дочекот на Новата година и божиќните празници, а во главниот град не се чувстува празничната еуфорија. Градскиот плоштад Македонија се уште не е украсен. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер