Реорганизација на Клиничкиот центар од крајот на мај или почетојкот на јуни

Иако беше планирано на почетокот на јануари, економските директори во Клиничкиот центар во Скопје ќе се укинат по изборите. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер