ОЈО: Обдукцискиот наод за убиствата на Вања и Панче се уште не е изготвен и доставен

Обдукцискиот наод за убиените Вања и Панче се уште не е изготвен – информираат од обвинителството за Канал 5. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер