Зачестена употребата на пиротехнички материјали во пресрет на празниците

Музика, празнична еуфорија и некоја чашка повеќе, предновогодишните празници веќе ги полнат угостителските објекти. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер