Околината и објектот на НУБ „Свети Климент Охридски“ се во катастрофална состојба

Македонскиот државен врв, претставници од политичките партии, дипломатскот кор – сите денеска дојдоа на едно место, овде во Националната универзитетска библиотека Св. Климент Охридски да го одбележат денешниот празник. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер