Османи во „Само Интервју“: Утре претседателство на ДУИ, ќе се разговара за премиер-Албанец

ДУИ од утре ќе започне серија состаноци на претседателството на партијата . Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер