Агелер: Ќе се проширува „црната листа“ за да помогнеме во борба со епидемијата на корупција

Наскоро нови имиња ќе се најдат на америкаснката „црна листа“, најави амбасадорката на САД во земјава Анџела Агелер, по денешната посета на воената вежба на Криволак... Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер