Бектеши и Шаќири на средба со студенти за новиот пакет антикризни мерки

Министрите за економија и за образование и наука, Крешник Бектеши и Јетон Шаќири, во министерството за економија имаа состанок со претставници на студентите во врска со деветтиот пакет антикризни мерки. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер