Во администрација намален бројот на вработени Македонци, зголемен на вработени Албанци

Се намалува ли интересот за работа во јавната администрација. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер