Во четврток започнува ски сезоната во Маврово, потпишан договор со „Олимписки центар Јахорина“

Скијачката сезона на Маврово официјално започнува овој четврток. Центарот денеска потпиша договор со „Олимпискиот центар Јахорина“ од Босна и Херцеговина. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер