Ковачевски: Од нас зависи што ќе се случува на самитот на ЕУ во декември

Што ќе се случува на декемврискиот самит на Европската Унија зависи само од Македонија. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер