Во скопски Расадник ќе има згради, но ќе се овозможи хуман живот, тврди жири-комисијата

На повидок ли е конечно решение за Расадник? Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер