Какви сметки за струја ќе добијат граѓаните од 1 јануари?

Се поизвесно е дека се подготвуваат промени на сметките за струја кои ќе ги добиваме од 1ви јануари. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер