Култура чека потпис од Арсовска за да ја преземе надлежноста за реконструкција на Универзална

Нема никакви градежни активности во универзалната сала. Високите метални огради околу салата покажуваат дека најавите за брза изградба на салата се уште се неостварливи. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер