Михајло Маневски не се препознава во ликот на „Дарт Вејдер“

Измените на КЗ нанесоа тетктонски удар на правниот систем во земјава, смета поранешниот министер за правда Михајло Маневски. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер