Заев и Груевски го демантираат Ахмети:Тврдат дека немале тајни средби за измените во КЗ

Поранешните премиери Заев и Груевски негираат дека имале тајни средби со Ахмети на кои наводно се договарале измени во Кривичниот законик. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер