Режисерите и продуцентите бараат да не се кратат парите за филмовите

Во цел свет не почитуваат, а дома во Македонија ни ги кратат и прекројуваат парите. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер