Пред влада протестираа вработените во „Водостопанство“, им доцнат две плати

На протест пред владата излегоа вработените во државното претпријатие „Водостопанство“. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер