Ковачевски: Макрон како и Фон Дер Лајен кажа дека сега е момент да се донесат потребните одлуки

Интервју со премиерот Димитар Ковачевски. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер