Меџити: Сега има терапија за сите онколошки пациенти

Иако немам магично стапче за преку ноќ да го сменам здравствениот систем, работиме да нема реприза на дефицит на лек за тешко болни од канцер, кажа Меџити. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер