Пендиков дојде на суд, рочиштето се одложи

Пендиков откако го напушти судот се пожали дека имал повреди, но за разлика од претходните тврдења дека се плаши да се врати во Македонија, сега изјави дека не се плаши. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер