Пендаровски и Месиќ на Македонскиот енергетски форум 2023

Панели за енергетска дипломатија, технолошки иновации за енергија и трансформација на енергијата преку локална климатска акција. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер