Бербок: Уставот не е нешто што се менува постојано, не смее да стане политичко јаболко на раздор

Знаеме какви компромиси и отстапки направи Македонија на евроинтегративниот пат, но земјата мора да ги искористи сите расположливи средства процесот да продолжи. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер