Нова кредитна линија на Развојната банка наменета за компании за дигитална трансформација

Нова кредитна линија воведува националната развојна банка која е наменета за компании за дигитализација и дигитална трансформација. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер