Дали и кој знаел, а „замижувал“ додека се копал тунелот во Идризово

Дали и други осуденици но и припадници на затворската полиција се вмешани во обидот за бегство со копање тунел во затворот Идризово се очекува да одговори истрагата. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер