Пендаровски го потпиша указот за Законот за амнестија за осудените за ковид полицискиот час

Катарина Ѓорѓевиќ заедно со нејзиниот син Андреас и екипата на Канал 5 на покана претседателот Стево Пендаровски заминаа во вилата Водно. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер