Промоција на новата кредитна линија за дигитализација и дигитална трансформација за компаниите

Премиерот Димитар Ковачевски, заедно со амбасадорката на Швајцарија Вероник Улман Марти и со директорот на Развојна банка, Кире Наумов ја промовираат новата кредитна линија за дигитализација и дигитална трансформација за компаниите. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер