Митинг на ДУИ во Чаир, Ахмети пристигна со Џафери, Османи и Груби

ДУИ вечерва го одржа долгонајавуваниот митинг во Чаир, за кој минатата недела беше пласирана и кампањата „Тој доаѓа“. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер