Во градинките и училиштата има шарлах и овчи сипаници

Во градинките и училиштата има вируси, ама и сипаници, алармираат докторите, во чии ординации двевно има по 80 деца што доаѓаат на прегледи. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер