Во сообраќајна несреќа кај Врање загина 25 годишно момче од Македонија

25 годишен македонски државјанин доцна синоќа загина во сообраќајна несреќа која вчера се случила во близна на Врање. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер