Утре се замрзнуваат цените на оризот и јајцата, брашното и шекерот засега без замрзната цена

По лебот, млечните производи и тестенините, Владата утре ќе ги замрзне и цените на јајцата и оризот. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер