Трибина „Гоце е Македонија“ на патриотскиот институт на ВМРО-ДПМНЕ во Штип

Ова е многу важен настан и исклучително важно е ние на 4 февруари да се појавиме во што поголем број пред црквата Св. Спас во Скопје од 7.00 часот наутро, рече Пандов Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер