Без детали кога ќе почнат преговорите за влез на Алијанса на Албанците во Владата

Останува неизвесно кога Ковачевски и Таравари ќе седнат на маса да договорат програма и кадри за евентуалниот влез на Алијанса за Албанците во Владата. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер