Приватните превозници утре на мирен протест пред дирекцијата на ЈСП

Приватните превозници утре во 9 часот излегуваат на протест пред седиштето на јавното сообраќајно претпријатие во Автокоманда но засега без автобусите. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер